Prezentacja volvo EC950F na pracownikbudowlany.pl

Prezentacja VOLVO EC950F Duża koparka do zadań specjalnych

Ta koparka Z ŁATWOŚCIĄ SPROSTAJ NAJTRUDNIEJSZYM ZADANIOM dla niej warto zostać operatorem koparki

Wykonuj różne zadania z większą szybkością dzięki maszynie Volvo EC950F przeznaczonej do pracy w najtrudniejszych warunkach. W celu zwiększenia produktywności i efektywności wykorzystuje ona zaawansowane rozwiązania techniczne. Koparka EC950F to duża i potężna maszyna do ciężkich prac, która pozwala osiągać maksymalną rentowność w każdym terenie: kamieniołomach, kopalniach odkrywkowych i wszelkich innych miejscach.

Dane techniczne

Masa robocza91 275 – 94 810 kg
Moc brutto449 kW
…przy prędkości obrotowej silnika1 650 obr./min
Pojemność łyżki3,9 – 7 m³
Udźwig wzdłuż podwozia34 900 kg
…przy zasięgu/wysokości6 / 1,5 m
Maksymalny zasięg kopania12 270 mm
C. Maksymalna głębokość kopania7 120 mm
Siła wyrywająca, SAE J1179 (praca normalna)424 kN
Siła odspajania, SAE J1179 (praca normalna)408 kN
Szerokość całkowita w stopach i calach4 467 mm
Tylny promień obrotu4 700 mm

Wielkość znaczy rentowność i wyniki

Zwiększ rentowność z pomocą koparki gąsienicowej EC950F — największej w ofercie maszyn Volvo. To 90-tonowa koparka wyróżniająca się dużą pojemnością łyżki. Dzięki niej zapewnia większą wydajność — odzwierciedlaną w liczbie ton na godzinę — pozwalając pracować szybko i efektywnie.

Stabilność w każdych warunkach

Dzięki znakomitej stabilności koparki EC950F operatorzy mogą bez obaw pracować nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych. Maszyna jest dobrze zrównoważona i solidna, ma długie i szerokie rozsuwane podwozie i zoptymalizowaną przeciwwagę.

Zespół napędowy do Volvo EC950F

Postaw na ponadprzeciętną wydajność koparki EC950F, którą wyposażono w potężny silnik Volvo D16 o mocy 450 kW zapewniający wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości obrotowej. Maszyna wykorzystuje zaawansowane, zbudowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie rozwiązania techniczne, które pomagają osiągać wysoką produktywność pracy.

Potężna łyżka

Łyżki Volvo pomagają osiągać maksymalną produktywność. Są idealnie dopasowane do maszyny, tak by umożliwiać uzyskanie najlepszych wyników w każdych warunkach. W naszej ofercie można znaleźć zarówno łyżki ogólnego zastosowania, jak i łyżki do ciężkich i ekstremalnie ciężkich warunków eksploatacji. Natomiast w przypadku zadań specjalnych oferujemy osprzęt wykonywany na zamówienie, a więc rozwiązania dokładnie na miarę Twoich potrzeb.

koparka gąsienicowa VOLVO EC950F

Wysoka siła urabiania

Koparka EC950F bez trudu radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Charakteryzuje się wysoką siłą kopania, istotną zwłaszcza przy pracy z twardymi i ciężkimi materiałami. A dzięki utrzymywanemu przez cały czas wysokiemu ciśnieniu w układzie hydraulicznym maszynie dostarczana jest odpowiednia moc zawsze, gdy jest potrzebna.

łatwa kontrola

Układ elektrohydrauliczny zapewnia operatorowi koparki doskonałe warunki do wydajnego sterowania maszyną. Jest łatwy w obsłudze i wykorzystuje inteligentną technologię regulacji przepływu odpowiednio do zapotrzebowania, ograniczając wewnętrzne straty w obwodzie hydraulicznym. Ponadto koparka EC950F jest wyposażona w zawór priorytetowy funkcji obrotu wysięgnika.

skrócenie cyklu pracy

Całkowicie elektrohydrauliczny układ umożliwia skrócenie cykli pracy do minimum. Zoptymalizowany układ hydrauliczny poprawia wykorzystanie mocy pomp, umożliwiając szybsze i płynniejsze działanie.

wszechstronność konfiguracji

Ciężko pracująca koparka EC950F sprosta wielu różnym zadaniom. System zarządzania osprzętami zwiększa wszechstronność maszyny, przechowując ustawienia przeznaczone dla 20 różnych typów narzędzi. System umożliwia operatorowi wstępne ustawienie przepływu i ciśnienia oleju hydraulicznego za pomocą klawiatury i monitora w kabinie.

Dystrybucja Maszyn VOLVO – Polska

Kontakt do Volvo Polska kliknij.

Praca dla operatorów maszyn budowlanych

Przeglądaj oferty pracy dla operatorów koparek , maszyn budowlanych, walców, dźwigów, ładowarek, wyspecjalizowanego sprzętu budowlanego.

Poszukujesz pracy jako operator koparki ? załóż darmowe konto jako Pracownik. Zaprezentuj się Pracodawcy opisz swoje umiejętności dzięki temu znajdź szybciej konkretną pracę.

zatrudnię operatora koparki

Poszukujesz sprawdzonego operatora maszyn budowlanych, koparki, dźwigu, ładowarki?

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *