Prezentacja mikrokoparki volvo na pracownikbudowlany.pl

Minikoparka Volvo ECR88D Moc zapewniająca wydajność

|

Firma Volvo z dumą prezentuje nową minikoparkę ECR88D o małym promieniu obrotu. Maszynę wyposażono w dużej mocy silnik Volvo i świetnie dobrany układ hydrauliczny, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność, doskonałą kontrolę i niskie zużycie paliwa. Uzyskaj optymalną moc i produktywność z Volvo.

Minikoparka do zadań specjalnych

minikoparka volvo prezentacja na pracownikbudowlany

Najwyższej klasy silnik
Silnik Volvo zgodny z normą Stage V zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, co pozwala uzyskać doskonałe osiągi i niskie zużycie paliwa. Silnik jest wyposażony w układ oczyszczania spalin (EATS), który obniża poziom emisji i zapewnia płynną pracę, osiągi i wydajność również podczas regeneracji

Ruch obrotowy oraz przesuw wysięgnika
Ruch obrotowy oraz przesuw wysięgnika są sterowane jednocześnie, co przekłada się na łatwe i szybkie pozycjonowanie maszyny.
Sterowanie za pomocą dźwigni umożliwia precyzyjne, płynne i łatwe kierowanie ruchem obrotowym i przesuwem wysięgnika.

Siła napędowa
Wysokie ciśnienie w układzie sprawia, że podczas jazdy w górę wzniesienia lub po nierównym terenie siła napędowa jest naprawdę imponująca. W celu zwiększenia wydajności koparka ECR88D ma o 16% większą siłę napędową w porównaniu do poprzedniego modelu.

Udoskonalony układ hydrauliczny

Zaawansowany układ hydrauliczny Volvo jest doskonale dostosowany do współpracy z silnikiem i podzespołami Volvo, zapewniając wysokie osiągi i oszczędne zużycie paliwa. Układ hydrauliczny został zaprojektowany pod kątem płynności działania i szybkości reakcji.

Stabilność, na której można polegać

Zmiany konstrukcyjne, obejmujące m.in. przeciwciężar, spowodowały przesunięcie środka ciężkości w stronę tyłu maszyny. W połączeniu z wytrzymałym podwoziem zapewnia to doskonałą stabilność podczas podnoszenia większych ładunków.

Niezależnie od tego, czy pracujesz przy budowie dróg, instalacji mediów, kształtowaniu terenu czy w innym obszarze zastosowania minikoparki ECR88D, maszyna ta zapewni Ci dostęp do większej liczby miejsc prowadzenia robót, umożliwiając bezpieczną pracę w mniejszej odległości od przeszkód. Dzięki przeciwciężarowi o dużej masie i mocnemu
podwoziu maszyna ta oferuje niezrównaną stabilność. A dzięki łatwemu dostępowi serwisowemu obsługa techniczna Twojej maszyny Volvo będzie łatwa.

Może Cię zainteresować: Perspektywy pracy w zawodzie operator koparki

Dostęp serwisowy
W celu zapewnienia łatwego dostępu wszystkie punkty serwisowe są umieszczone pod pokrywą silnika i są dostępne z poziomu gruntu. Dzięki pogrupowanym filtrom systematyczna konserwacja jest łatwa, a dyspozycyjność zmaksymalizowana.

Konstrukcja jednosworzniowa
Firma Volvo korzysta z konstrukcji jednosworzniowej, która zapewnia maksymalne podparcie pomiędzy główną ramą a przednim osprzętem. Takie rozwiązanie zwiększa stabilność, trwałość i żywotność wszystkich podzespołów.

MATRIS i VCADS Pro
Z myślą o zwiększeniu dyspozycyjności zaawansowane
technicznie komputerowe narzędzie MATRIS firmy Volvo umożliwia monitorowanie sposobu eksploatacji maszyny i analizowanie jej działania. Oprogramowanie VCADS Pro do analizy i programowania umożliwia szybkie diagnozowanie.

Lepszy Komfort

W Volvo wiemy, że poczucie komfortu operatorów sprawia, że są oni mniej zmęczeni i pracują bardziej efektywnie. Dlatego należąca do klasy premium kabina Volvo zapewnia doskonałą widoczność oraz bezpieczne i przestronne środowisko pracy, a także łatwy dostęp do elementów sterujących. Wejdź do środka i przekonaj się o tym.

Najlepszy w branży
Wydajny układ klimatyzacji Volvo utrzymuje idealne warunki pracy wewnątrz kabiny. Odpowiednio umieszczone otwory wentylacyjne (jest ich siedem) zapewniają szybkie ogrzanie lub schłodzenie kabiny. System cyrkulacji powietrza i odszraniania zwiększa komfort i produktywność pracy.

Klawiatura
Większość przycisków została zintegrowana na jednej umieszczonej centralnie klawiaturze znajdującej się po prawej stronie konsoli. Operator może łatwo sterować monitorem I-ECU i systemem audio, co zwiększa poczucie komfortu

Dżojstiki z suwakami do sterowania proporcjonalnego
Dżojstiki umożliwiają operatorowi łatwe ustawienie kierunku i wielkości przepływu oleju hydraulicznego do osprzętu. Korzystaj z optymalnej prędkości oraz wydajności działania osprzętu.

Przechowywanie
Kabina Volvo jest wyposażona w przestronne schowki na rzeczy osobiste, takie jak dodatkowy schowek na rękawice, boczna kieszeń, schowek na telefon, uchwyt na kubek i kieszeń za fotelem.

Kabina volvo

Projektanci kabiny Volvo położyli nacisk na optymalną widoczność we wszystkich kierunkach, wyposażając ją w duże połacie szkła oraz smukłe słupki. Kabina z certyfikatem ROPS zaopatrzona jest w rozwiązania izolujące od drgań i hałasu, ergonomiczne elementy sterowania oraz regulowany fotel. Takie warunki minimalizują zmęczenie operatora, sprzyjając komfortowej i produktywnej pracy

Jedna maszyna, wiele placów robót

Volvo oferuje szeroką gamę wytrzymałego osprzętu, który spełni wymagania na każdym placu robót w wielu różnych branżach, takich jak budownictwo — w tym infrastrukturalne — rolnictwo, architektura krajobrazu i leśnictwo. Osprzęt Volvo stanowi zintegrowaną część koparki, dla której jest przeznaczony — zapewniając maksymalną produktywność i
wszechstronność.

Dołącz do Nas załóż darmowe konto jako Pracodawca Pracownik

Prowadzisz firmę budowlaną, jesteś deweloperem, lub poszukujesz sprawdzonych pracowników brygad budowlanych w branży budowlanej lub jesteś fachowcem w branży budowlanej i poszukujesz pracyDołączcie do NAS

Osprzęt maszyny można łatwo wymienić, oszczędzając czas i pieniądze. Konstrukcja, układ hydrauliczny, instalacja przewodów sztywnych i zamontowane w kabinie elementy sterowania w połączeniu z bogatym wyborem osprzętu Volvo sprawiają, że maszyna ECR88D może wykonywać zróżnicowane zadania. Osprzęt Volvo harmonijnie współpracuje z maszyną, zapewniając jej maksymalną wydajność.

Szybkozłącze osprzętu
Dostępne mechaniczne i hydrauliczne szybkozłącza koparkowe umożliwiają szybką i sprawną wymianę łyżek z bogatego asortymentu.

Rotator przegubowy Steelwrist
Przygotowana w fabryce minikoparka Volvo z rotatorem przegubowym (głowicą uchylno-obrotową) Steelwrist® oferuje niezrównaną kombinację wysokiej wydajności, bezpieczeństwa, precyzji i kontroli. Rotatory przegubowe Steelwrist charakteryzują się dużym kątem przechyłu i zwartą konstrukcją o niewielkiej wysokości zabudowy. Cechy te przekładają się na wysoką wydajność kopania i niskie zużycie paliwa. W praktyce rotator przegubowy umożliwia bardziej wszechstronne wykorzystanie maszyny bez zmiany jej położenia lub wymiany osprzętu.

Łyżki
Kompletna gama łyżek, począwszy od wzmocnionych łyżek do zastosowań ogólnych po łyżki do kopania rowów, umożliwia pracę maszyny ECR88D na wielu terenach robót i w różnych zastosowaniach. Wytrzymałe łyżki są przeznaczone do pracy z materiałami takimi jak sypki żwir, pokruszone skały, piasek i grunt.

Młot
Trwałe młoty hydrauliczne Volvo zostały zaprojektowane pod kątem pełnej zgodności z koparkami Volvo. Bogata oferta narzędzi (lub końcówek) do młotów umożliwia rozbicie każdego materiału, łącząc doskonałą wydajność z niskim poziomem wibracji i hałasu.

Stworzona z myślą o wykonaniu zadania

 • Automatyczny powrót do obrotów biegu jałowego Prędkość obrotowa silnika jest redukowana do obrotów biegu jałowego po ponad pięciu sekundach bezczynności elementów sterujących lub gdy konsola po lewej stronie jest podniesiona — pozwala to zmniejszyć zużycie paliwa i ogranicza poziom hałasu.
 • Układ hydrauliczny jest doskonale dobrany do silnika i innych podzespołów, dzięki czemu zapewnia krótki czas reakcji i płynne działanie.
 • Stabilność Przeciwciężar o dużej masie i mocne podwozie zapewniają niezrównaną stabilność i zdolność do podnoszenia cięższych ładunków.
 • Opcjonalna hydraulika W celu zwiększenia wszechstronności maszyny dostępne są pomocnicze linie hydrauliczne, umożliwiające pracę z różnorodnym osprzętem.
 • MATRIS i VCADS Pro Narzędzie MATRIS monitoruje wykorzystanie i działanie maszyny. Oprogramowanie VCADS Pro do analizy i programowania umożliwia szybkie diagnozowanie.
 • Opcjonalna funkcja pływającego lemiesza Opcjonalna funkcja pływającego lemiesza umożliwia poruszanie się lemiesza zgodnie z profilem podłoża, co przekłada się na lepszą kontrolę poziomowania i mniejsze zużycie paliwa.
 • Kabina Volvo Care Cab Specjalnie zaprojektowana kabina Volvo oferuje doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, do której poprawy przyczyniają się wąskie słupki i duże szyby.
 • Silnik Volvo Najwyższej klasy silnik Volvo zgodny z normą Stage IV zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, co pozwala uzyskać doskonałe osiągi i niskie zużycie paliwa.
 • Automatyczne opóźnienie wyłączania silnika Funkcja automatycznego opóźnienia wyłączania silnika obniża koszty paliwa oraz poziom hałasu i zapewnia znacznie niższe koszty obsługi technicznej, zwiększając jednocześnie wartość maszyny przy odsprzedaży.
 • Dostępny serwis Wszystkie kontrolne punkty serwisowe są dostępne z poziomu podłoża. Pogrupowane filtry ułatwiają regularną obsługę techniczną.
 • Konstrukcja jednosworzniowa Firma Volvo korzysta z konstrukcji jednosworzniowej, która zapewnia maksymalne podparcie pomiędzy główną ramą a przednim osprzętem. Takie rozwiązanie zwiększa stabilność, trwałość i żywotność wszystkich podzespołów.
 • Podwozie Wytrzymałe i trwałe podwozie w konfiguracji X zapewnia doskonałą stabilność i sprzyja żywotności maszyny z systemem mocowania wysięgnika jednosworzniowym.
 • Tryb ECO Tryb ECO zapewnia optymalną wydajność roboczą w połączeniu z oszczędnością paliwa,

Pobierz pełną specyfikację w PDF

Przeglądaj Oferty Pracy dla operatorów koparek / maszyn na PracownikBudowlany.pl
mazowieckie
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolski
zachodniopomorskie

Zatrudnię Operatora Koparki / maszyn budowlanych publikuj oferty Pracy

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *